Umělá inteligence Editee - futuristická aplikace, kterou musíte vidět
Deeply se změnilo na: Deeply se mění na Editee Přečíst příběh
fialové pozadí umělá inteligence Editee

Zásady ochrany osobních údajů

Jak nakládáme s Vašimi údaji?

REKLAMACE ZBOŽÍ

Na zboží zakoupené v online aplikaci Editee.com se dle zákona vztahuje doživotní záruční doba, pokud není uvedeno jinak. Zákonná záruční doba Vám začíná běžet dne převzetí zboží a případně se prodlužuje o dobu, kdy je zboží v záruční opravně.

Reklamace plateb nebo členství:

Chápeme, že situace jsou různé, proto jsme v Editee velmi transparentní. Pokud již v předplatném nechcete pokračovat nebo Vám nevyhovuje, napište nám na [email protected] o žádost o vrácení poplatku za předplatné, my žádost posoudíme a ve většině případech Vám peníze obratem vrátíme.

Reklamovat zboží je možné:

1.) OSOBNĚ -přineste reklamované zboží na na pobočku Deeply AI Software s.r.o., se sídlem v Brně, Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno IČ: 19490569, DIČ: CZ 19490569, Spisová značka: C 134825 vedená u Krajského soudu v Brně s dokladem o zakoupení. V případě, že jste členem našeho věrnostního programu není nutné účtenku při reklamaci předkládat, záznam o koupi nalezneme na Vašem účtu. Sepíšeme s Vámi reklamační protokol a o vyřízení reklamace Vás budeme informovat nejpozději do 30 dnů

2.) PÍSEMNĚ – na adrese Deeply AI Software s.r.o., se sídlem v Brně, Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno IČ: 19490569, DIČ: CZ 19490569, Spisová značka: C 134825 vedená u Krajského soudu v Brně, nebo ideálně prostřednictvím elektronické adresy prodávajícího [email protected]

V písemné reklamaci uveďte důvod reklamace, popis závady zboží, přiložte kopii daňového dokladu (faktury) o koupi zboží, číslo svého bankovního účtu, na který by případně mělo být vráceno plnění (zaplacená kupní cena) v případě kladného vyřízení reklamace, kterou nelze řešit jiným zákonem přípustným způsobem. Reklamované zboží zašlete kompletní, nikoli jen jeho část, a to v obalu přiměřeném povaze zboží.

Zasílané zboží dobře zabalte, aby nedošlo během dopravy k jeho poškození. Nezasílejte zboží na dobírku, nebylo by převzato.

Před odesláním zboží k nám nám dejte, prosím, vědět na email: [email protected]

Předejdeme tím komplikacím s doručením, když na balíček budeme čekat a také jsme schopní Vám poskytnout štítek pro přepravce zdarma.

Děkujeme za pochopení.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ v zákonné 14 denní lhůtě

Vrátit lze pouze nepoškozené a nepoužité zboží zakoupené na pobočce editee.com nebo na online aplikaci editee.com ve lhůtě 14 dní ode dne převzetí.

Vrátit nelze zboží, které bylo vyrobené „na míru“ tj. kde byly třeba gravírována jména a podobně.

Vrátit zboží je možné:

1.) OSOBNĚ NA POBOČCE editee.com -přineste zboží k vrácení na pobočku Editee.com, ( Deeply AI Software s.r.o., se sídlem v Brně, Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno IČ: 19490569, DIČ: CZ 19490569, Spisová značka: C 134825 vedená u Krajského soudu v Brně) společně s účtenkou o zakoupení. V případě, že jste členem našeho věrnostního nebo online programu není nutné účtenku při reklamaci předkládat, záznam o koupi nalezneme na Vašem účtu.

2.) PÍSEMNĚ – formou jednoznačného prohlášení, které můžete zaslat poštou na adresu Deeply AI Software s.r.o., se sídlem v Brně, Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno  nebo na elektronickou adresu [email protected]. Formulář je ke stažení ZDE. Vracené zboží zašlete kompletní, nikoli jen jeho část, a to v obalu přiměřeném povaze zboží na adresu: Deeply AI Software s.r.o., se sídlem v Brně, Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno.

Zasílané zboží dobře zabalte, aby nedošlo během dopravy k jeho poškození. Nezasílejte zboží na dobírku, nebylo by převzato. Děkujeme za pochopení.

Pro zajištění rychlého vyřízení situace prosíme zákazníky, aby společně s vráceným zbožím zasílali jméno, na které bylo zboží zakoupeno a informace o požadovaném úkonu, tj. vrácení, výměna, atd. Děkujeme.

Poštovné při vrácení/výměně zboží do centrály e-shopu editee.com hradí vždy zákazník. Poštovné, které jste platili při expedici z online aplikace editee.com Vám však vrátíme.

VÝMĚNA ZBOŽÍ v zákonné 14 denní lhůtě

Pro výměnu zboží kontaktujte naše oddělení pro zákazníky buď zasláním e-mailu na adresu [email protected].  Zboží určené k výměně musí být nepoškozené, nepoužité a v originálním obalu.

Výměnu zboží je možné řešit:

1.) OSOBNĚ NA POBOČCE editee.com – přineste zboží k výměně na kteroukoliv prodejnu editee.com ( Deeply AI Software s.r.o., se sídlem v Brně, Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno ) společně s účtenkou o zakoupení. V případě, že jste členem našeho věrnostního nebo online programu není nutné účtenku při reklamaci předkládat, záznam o koupi nalezneme na Vašem účtu.

2.) ODESLÁNÍM ZBOŽÍ – zboží k výměně zašlete na adresu Deeply AI Software s.r.o., se sídlem v Brně, Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno . Zboží zašlete kompletní, nikoli jen jeho část, a to v originálním obalu. Zasílané zboží dobře zabalte, aby nedošlo během dopravy k jeho poškození. Nezasílejte zboží na dobírku, nebylo by převzato. Děkujeme za pochopení. Pro zajištění rychlého vyřízení situace prosíme zákazníky, aby společně s vráceným zbožím zasílali jméno, na které bylo zboží zakoupeno a informace o požadovaném úkonu, tj. vrácení, výměna, atd. Děkujeme.

Poštovné při vrácení/výměně zboží do centrály AI online software editee.com hradí vždy zákazník. Poštovné, které jste platili při expedici z firmy Deeply AI Software s.r.o., Vám však vrátíme.
Vyzkoušejte si aplikaci na umělou inteligenci zcela zdarma, Editee AI
Na co ještě čekáte? Objevte potenciál AI a buďte 10x produktivnější!
robot Editee ai logoVyzkoušet Editee zdarma

Copyright 2024 Editee.com, všechna práva vyhrazena.

Tato webová stránka ukládá soubory cookies. Používáním této stránky s tímto vyjadřujete souhlas.Podrobnosti o účelu a rozsahu zpracování naleznete v odkazu Cookies v Důležitých informacích.Pokud s ukládáním nesouhlasíte, opusťte, prosím, stránku.