Jak a proč vznikla první AI aplikace v Česku?
Deeply se změnilo na: Deeply se mění na Editee Přečíst příběh
fialové pozadí umělá inteligence Editee

O nás

Kdo jsme a proč to děláme?

Štěpán Hlinka - spoluzakladatel AI aplikace Editee

Štěpán Hlinka

Jsem online podnikatel a už 6 let se naplno věnuji digitálnímu marketingu.

Pracoval jsem se stovkami klientů z celého světa (převážně z USA) a mými vzdělávacími online kurzy prošlo více než 500 studentů.marketingu.

Také jsem pro své klienty spravoval více než 70 miliónu Kč na placených reklamních kampaních na Facebook a Instagramu. V poslední době mě uchvátila AI a obrovský potenciál, který tato technologie má.
Proto jsem se s mým parťákem Ondrou rozhodli založit Editee.

Umělá inteligence je teprve na samém počátku, ale už teď dokáže neuvěřitelné věci.

Například, pokud chcete napsat kvalitní příspěvek na blog, AI za Vás vymyslí perfektní téma, nadpis, outline a poté celý příspěvek napíše během pouhých několika sekund.
Nebo pro Vás vytvoří jakýkoliv obrázek - stačí napsat co chcete! Věřím, že každý podnikatel by měl AI využit k ušetření času i peněz.

Ti, kteří budou tuto technologii ignorovat, budou mít obrovskou nevýhodu ve srovnání s podnikateli, kteří AI budou umět správně využít..
Proto jsme vytvořili Editee - první AI platformu na českém a slovenském trhu.

Ondřej Barták - spoluzakladatel Editee AI

Ondřej Barták

Jsem online podnikatel a programátor tělem i duší. Mám za sebou dlouhou dráhu a desítky úspěšných projektů, ale také spoustu těch, co moc nefungovaly.

Vždy jsem se ale něco nového naučil, potkal nové lidi a zkušenost stála za to.

Kódingu a celkově IT se věnuji od roku 2012 a v posledním roce, dvou jsem naprosto uchvácený, jak šla technologie celkově dopředu.

Jelikož jsem žil několik let v USA (jako E2 zahraniční investor), tento trh mi není cizí, stále se na něm pohybuji s některými mými dalšími projekty jako SendMePackage.com, PonyGaming.com či RustAddicted.com.

Už nějakou dobu si všímám, kam se dostala umělá inteligence, kam spěje v budoucnu a jak moc nám změní naše každodenní životy.

Velké korporáty jako Microsoft, Google, Amazon do těchto technologií v posledních měsících investují miliardy dolarů.

To, co nás v tomto odvětví čeká, je naprosto neskutečné.

Rozhodli jsme se se Štěpánem realizovat projekt Editee, protože věříme, že tato technologie bude během pár let všudepřítomná, střípky už můžete vidět nyní.

A jelikož jsem programátor - PHP, JS, C#, osvojit si programovací jazyk Python, vytvořit vlastní modely, engine a celý GPU cluster pro mě nebylo nic extrémně složitého.

Umělou inteligenci - AI - jsem si zamiloval, nad technickým řešením přemýšlím od rána do večera.

Ano, byly doby, a to ještě poněkud nedávno, kdy jsem strávil u programování i 18 hodin denně, abych vše pochopil a naučil se a někdy to měl i chuť vzdát, zejména v začátcích.

Nyní jsem ale schopný pracovat na svém engine pro AI, nových funkcích, trénovat vlastní modely, taktéž jsem vytvořil náš vlastní load balancing pro GPU cluster (ano, AI se tzv. predikuje na grafických kartách).

Docela mě mrzelo, že na Česko-Slovenském trhu žádný takový nástroj, který by jeho uživatelům mohl pomoct v každodenních činnostech jako psaní textů, popisků na web, prodejních textů, tvorbě kreativ, grafiky a mnoho dalšího.

Proto jsme jako první vytvořili Editee.

Štěpán je v popředí projektu jako takový hlas, který, díky jeho obrovským zkušenostem v marketingu, "troubí" vše do světa.

A já jsem zase taková ta "šedá, neviditelná myška", která stojí v pozadí a můžete díky ní naše AI nástroje používat.

Upřímně je to moje práce snů, baví mě programovat, pracovat s pokročilou technologií a to i přes to, jak je to někdy náročné.

I přes to, kdy občas koukáte hodiny do kódu a přemýšlíte, jestli je toto opravdu pro Vás.

Máme s Editee obrovské plány a čas je velmi rychle odhalí.

Zkuste tedy Editee, usnadní Vám každodenní práci.

Nebo ho vyzkoušejte jen tak pro zábavu.

Občas se u testování nových modelů nachytám, jak dlouhé hodiny trávím s AI a odhaluji jeho obrovský potenciál.

Vítejte v budoucnosti!

To je Editee.

Vyzkoušejte si aplikaci na umělou inteligenci zcela zdarma, Editee AI
Na co ještě čekáte? Objevte potenciál AI a buďte 10x produktivnější!
robot Editee ai logoVyzkoušet Editee zdarma

Copyright 2024 Editee.com, všechna práva vyhrazena.

Tato webová stránka ukládá soubory cookies. Používáním této stránky s tímto vyjadřujete souhlas.Podrobnosti o účelu a rozsahu zpracování naleznete v odkazu Cookies v Důležitých informacích.Pokud s ukládáním nesouhlasíte, opusťte, prosím, stránku.