Aktualizace umělé inteligence Editee - 8.6.2024 - nový kód chatu, update audia
Deeply se změnilo na: Deeply se mění na Editee Přečíst příběh

Aktualizace Editee - 8.6.2024 - nový kód chatu, update audia

Ondřej Barták
Ondřej Barták
Ondřej je programátor v Editee. Volnomyšlenkář, který všechen svůj čas věnuje programování, které je pro něj vším. Aplikaci Editee píše od počátku fungování.
Aktualizace Editee - 8.6.2024 - nový kód chatu, update audia

Dobrý den,

Dnes přinášíme větší aktualizaci Editee.

Co je nového?

 

Kompletně jsme přepsali chat

 

Přepsali jsme a vylepšili fungování chatu. Technologie po pár měsících opět pokročila, proto jsme udělali razantní úpravy a vylepšení.

Spolu s tím jsme udělali změny, aby jazykový model měl co nejmenší prostor pro halucinace - tj opakoval se, přepisoval předchozí text a podobně, nyní funguje daleko efektivněji.

Taktéž jsme vylepšili připojení na internet, aby vše fungovalo lépe než doposud a model taktéž nově zná URL z kterých čerpal, pokud je potřeba.

Další z věcí je oprava bugu, kdy se ve vzácnějších případech stalo u dlouhých chatů, že AI přestalo na nějakou dobu odpovídat.

Na žádost uživatelů jsme přidali možnost, kdy můžete do zadání psát, když chat generuje text a tím si třeba připravit další odpověď, než dopíše.

Dalším vylepšením je ukládání stavu, když skryjete nebo zobrazíte lištu s nastavením.

Doposud ji šlo skrýt, ale po obnovení nebo znovunačtení okna si Editee nepamatovalo původní stav a lišta byla vždy zobrazená, toto se již změnilo.Vylepšení a opravy u audia

 

Na základě zpětné vazby, zejména uživatelů Macbooku, jsme přidali tlačítko na stažení MP3 u výstupů.

Doposud se výstup zobrazil v novém okně v audio liště, kde jste si mohli kliknout pravým tlačítkem a audio uložit.

Nyní když kliknete na stáhnout, tlačítko zčervená a jakmile se audio dostahuje do Vašeho prohlížeče, tak se vrátí zpět na fialovou barvu.

Taktéž jsme přidali tlačítko hned vedle (malá planetka), kde si do nového okna audio můžete znovu zobrazit - a získat tak odkaz na stažení atd.

Dále se v sekci Audio řadí historie podle poslední aktualizace.

Další opravou bylo klonování hlasu.

Občas se stávalo, že v některých prohlížečích zlobilo nahrávání z mikrofonu, jelikož prohlížeč audio vytvořil v jiném formátu než náš server očekával (máme to omezené, co lze nahrát, kvůli bezpečnosti).

Udělali jsme pár úprav a povolili více formátů.

Taktéž jsme při generování začali ověřovat, zda vytvořený vlastní hlas pro voice cloning obsahuje audio vzorky.

Stávalo se totiž, že uživatelé při generování vybrali hlas, který žádné vzorky neměl, tj Editee nevědělo, jak má hlas naklonovat a vrátilo prázdný soubor, toto je již opravené.

Taktéž jsme přidali do Editee návod, jak AI Audio používat a pár QoL (quality of life) tipů, jak třeba řešit intonaci a podobně.

 

Návod na AI audio si můžete přečíst zde.Upravené promptování u obrázků

 

Vylepšili jsme zpracování Vašich promptů u obrázků, nyní by AI mělo chápat zadání o něco lépe.A to je pro dnešek vše, v dalších dnech již přibudou nové funkce a aktualizace některých stávajících.

 

Hezký zbytek víkendu!

Zpět na blog
Vyzkoušejte si aplikaci na umělou inteligenci zcela zdarma, Editee AI
Na co ještě čekáte? Objevte potenciál AI a buďte 10x produktivnější!
robot Editee ai logoVyzkoušet Editee zdarma

Copyright 2024 Editee.com, všechna práva vyhrazena.

Tato webová stránka ukládá soubory cookies. Používáním této stránky s tímto vyjadřujete souhlas.Podrobnosti o účelu a rozsahu zpracování naleznete v odkazu Cookies v Důležitých informacích.Pokud s ukládáním nesouhlasíte, opusťte, prosím, stránku.